Wróć do strony głównej sklepu

Sklep internetowy ATI

Kadzidła w aromaterapii

Aromatyczne kadzidełka są skutecznym sposobem aromaterapii ze względu na swoją prostotę i łatwość użycia. Są one ciekawym sposobem, aby tchnąć zapach do twojego domu i poprawić atmosferę twojej przestrzeni życiowej. Warto przed użyciem zapoznać się z różnymi rodzajami kadzideł i korzyściami z ich użycia.

Kadzidła sandałowe
Od wieków zapach drzewa sandałowego jest znany ze względu na przyjemny delikatny zapach. Kadzidło sandałowe łączy zapach drewna i kwiatów. Jest łagodnym afrodyzjakiem. Kadzidła sandałowe są stosowane do łagodzenia stresu i pomagają obudzić duchową świadomość.

Kadzidła różane
Bogaty, ekskluzywny zapach róży okazał się być zarówno stymulującym i uspokajającym w tym samym czasie. Słodki zapach róży ma kojący wpływ na umysł i ciało. Kadzidła różane są pomocne w uzyskaniu pozytywnych efektów emocjonalnych, pobudzających wyobraźnię. Pomocne są także w medytacji i skupieniu uwagi. Róża jest łagodnym afrodyzjakiem.

Kadzidła lawendowe
Kadzidła lawendowe znane są z aromatycznych właściwości. Zapach lawendy tradycyjnie stosowany, jako środek antyseptyczny, rozluźniający, uspokajający. Korzystanie z aromatycznych właściwości kadzideł lawendowych jest polecane dla osób ze stresem i niepokojem. Zapach lawendy podnosi na duchu pomaga uwolnić się od melancholii. Działa uspokajająco.

Kadzidła jaśminowe
Delikatny aromat jaśminu łagodzi stres i pomaga organizmowi zmobilizować ukryte rezerwy. Kadzidła jaśminowe tworzą romantyczną atmosferę i pomagają zwiększyć zmysłowość. Kadzidła jaśminowe to doskonała recepta aromaterapii dla uspokojenia gniewu.

Kadzidła Lemongrass (trawa cytrynowa)
Kadzidła Lemongrass mają silny cytrynowy, ziołowy aromat, który wpływa oczyszczająco w pomieszczeniach. Jest również stosowany w celu usunięcia negatywnych energii od miejsca. Ożywi ciało, jak i umysł. Kadzidła lemongrass są stosowane w wielu ceremoniach do odwrócenia negatywnych wpływów i pomagają ustabilizować emocje i uzdrowić ciało. Zapachy dają ulgę w dolegliwości fizycznych i również podnoszą stan umysłu i poziom energii i działają jak stres-buster. Aromatyczne kadzidła Lemongras jest doskonałym sposobem poprawy fizycznego, psychicznego i duchowego samopoczucia

Kadzidła zawierające bazylię
Ochrona przed negatywnymi energiami. Przyciąga miłość, wierność, szczęście, sympatię, bogactwo

Kadzidła zawierające żywicę Boswellia Serrata
Medytacja, przyciąga szczęście, odpędzania negatywnych zjawisk, oczyszczania magicznych miejsc, ochrony przed złem, do ceremonii religijnych

Kadzidła zawierające paczulę
Pobudza płodność, przyciąga pieniądze, miłość.

Kadzidła zawierające mirrę ( Commiphora abyssinica)
Oczyszczenie, wypędzenie złych energii (często łączy się z Boswellią), uzdrawianie, medytacja

Kadzidła zawierające goździk i drewno goździkowca
Przyciąga szczęście i pieniądze.

Kadzidła zawierające Styrax benzoin
Ma słodki balsamiczny zapach wanilii i wykazuje się działaniem kojącym i poprawiającym nastrój. Przyciąga miłość, pomyślność, i oczyszcza otoczenie.

Kadzidła zawierające miód
Przyciąga dobrobyt i pomyślność

Kadzidła zawierające anyż
Pomocne w medytacji

Kadzidła zawierające cynamon
Ochrona, przyciąganie pieniędzy; pobudza i wzmacnia siły psychiczne; środek wspomagający leczenie.

Kadzidła zawierające wanilię
Przyciąga miłość, zwiększa seksualne pragnienia, poprawia siły umysłowe.